INFOLINIA

+48 42 634 22 14

 

 

iStander to multimedialny system do rehabilitacji, w którym funkcja zabezpieczająca pacjenta podczas ćwiczeń spełniana jest dzięki pionizatorowi statycznemu Static Plus. iStander dedykowany jest dla osób, które wymagają większej stabilizacji podczas stania niż w przypadku systemu activLife .
Praca nad zdrowiem, sprawnością i samopoczuciem jest fundamentalna w przypadku osób z niepełnosprawnością. iStander to nowoczesne urządzenie, które umożliwia osiągnięcie pozycji stojącej samodzielnie przez użytkownika bez dodatkowej asysty. To bezpieczeństwo i nowe możliwości w pracy nad dobrą formą fizyczną i psychiczną połączone z multimedialnymi programami treningowymi dające nowe możliwości rehabilitacyjne.

iStander – dedykowany sprzęt do ćwiczeń na stojąco bez asysty

iStander to innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny umożliwiający pracę nad poprawą sprawności w połączeniu z dobrą zabawą. To urządzenie przynosi użytkownikom takie korzyści, jak:

  • poprawa siły, kondycji i funkcjonowania m.in. układu trawienia, krążenia i oddychania,
  • budowanie poczucia równowagi,
  • aktywizacja zarówno górnych, jak i dolnych partii ciała,
  • motywacja i przyjemność z ćwiczeń, które mają postać ekscytujących gier.

Alternatywnym sprzętem, który umożliwia utrzymanie pozycji stojącej osób o głębokiej niepełnosprawności, jest pionizator statyczny. Nasi doradcy pomogą w wyborze najlepszego urządzenia.

iStander, pionizatory i wiele więcej dla efektywnej rehabilitacji

Alreh Medical to producent pionizatorów, które zrewolucjonizowały świat rehabilitacji osób z różnym stopniem niepełnosprawności. Proponujemy dedykowane rozwiązania, które są dopasowane do potrzeb i możliwości użytkownika. Opracowaliśmy nowoczesne pionizatory dla dzieci dedykowane najmłodszym pacjentom z MPD. Wybierając iStander lub pionizatory można zadbać o lepszy komfort życia i codzienności we współpracy z Alreh Medical.

 

 

Czytaj więcej