INFOLINIA

+48 42 634 22 14

activLife to multimedialny system do rehabilitacji stworzony z myślą o osobach, które chcą mimo przeciwności dążyć do sprawności i samodzielności. Urządzenie sprawdzi się w aktywizacji seniorów oraz osób o ograniczonej mobilności ruchowej. Ten nowoczesny system rehabilitacji poprawi samopoczucie i zmniejszy ryzyko upadku podczas spacerów.

activLife – multimedialny system do rehabilitacji funkcjonalnej

Trening przy użyciu activLife to dobrane w zależności od potrzeb przyjemne programy treningowe, które użytkownik wykona z radością. Nasz system rehabilitacji funkcjonalnej to sprawniejsze z każdym cyklem ćwiczeń ciało i umysł. Decydując się na to rozwiązanie, można osiągnąć takie korzyści, jak:

  • poprawa funkcjonowania układu sercowo–naczyniowego,
  • zapobieganie osteoporozie i osłabieniu mięśni,
  • wzmocnienie siły i kondycji,
  • poprawa stanu psychicznego.

To tylko część efektów, jakie można wypracować, decydując się na nowoczesny system do rehabilitacji funkcjonalnej, jakim jest activLife. Warto łączyć pracę nad poprawą sprawności z dobrą zabawą i przyjemnością.

Nowoczesny system rehabilitacji dla poprawy jakości życia

Jako producent pionizatorów mamy doświadczenie, dzięki któremu zapewniamy szansę na poprawę jakości codziennego funkcjonowania. Nasze pionizatory, w tym dedykowane najmłodszym pionizatory dla dzieci zrewolucjonizowały pracę nad samodzielnością osób z MPD. Multimedialny system do rehabilitacji i pionizator statyczny ma wpływ na lepszy komfort życia.

MULTIMEDIALNY SYSTEM DO REHABILITACJI

 

 

 

 

Czytaj więcej